Galeria rok szkolny 2018/2019

Uczeń kończący szkołę powinien posiadać obszerną wiedzę na temat dostępnych ścieżek dalszej edukacji, aby świadomie mógł wybrać najodpowiedniejszy dla siebie kierunek rozwoju. Szeroki wachlarz ofert edukacyjno-zawodowych już po raz siódmy zaprezentowały szkoły zawodowe, technika i przedsiębiorcy z terenu Małopolski – podczas Festiwalu Zawodów w Krakowie. Wydarzenie to, dało nie tylko możliwość zaznajomienia się ze specyfiką branżową i specjalizacyjną, ale także pomogło określić osobiste predyspozycje zawodowe. Uczniowie naszej szkoły, a konkretnie uczniowie klas VII i VIII chętnie uczestniczyli w Festiwalu, który odbył się 23 marca 2019 r. Poznali interesujące ich zawody, specyfikę poszczególnych branż, mieli możliwość wykazać się swoją wiedzą, możliwość zmienić wygląd, porozmawiać z doradcami zawodowymi, mieli okazję poszerzyć swoje umiejętności komunikacyjne, a nawet nawiązać kontakt ze swym przyszłym pracodawcą.

Po licznych atrakcjach młodzież udała się do kina na "Kuriera". Jest to film przedstawiający fragment życia Jana Nowaka Jeziorańskiego, legendarnego "Kuriera z Warszawy", który przyjmuje misję przedostania się do okupowanej Polski z Londynu. Po przybyciu przekazuje wiadomości dotyczące Armii Krajowej. Film bardzo zainteresował młodzież, ponieważ ukazywał losy i historię naszych rejonów.