Galeria rok szkolny 2018/2019

Zakończył się kolejny etap w istnieniu Gimnazjum im. Kard. Stefana Wyszyńskiego. 4 kwietnia 2019 r. odbył się ostatni spektakl wielkopostny, ostatni spektakl w tej szkole. To tradycja, druga tak podniosła, stworzona przez wieloletnią dyrektor gimnazjum p. Barbarę Wójcik. Dzięki Jej zaangażowaniu, inspiracji, pasji, prowadzony przez Nią zespół nauczycieli oraz młodzieży realizował wspaniałe projekty. W przeddzień każdego Bożego Narodzenia i Wielkiej Nocy, mogliśmy przeżywać wzniosłe chwile przez wszystkie lata w historii naszego gimnazjum. Ostatni spektakl był szczególnie wyjątkowy, bowiem wyreżyserowany przez p. Barbarę Wójcik i p. Martę Ubas. Ze wzruszeniem oglądaliśmy kolejne jego odsłony…                                                                  

Jestem dumna, że mogłam być częścią tak bogatej historii naszej szkoły. Dziękuję p. dyr. Barbarze Wójcik w imieniu swoim i społeczności gimnazjum.

                                Pełniąca obowiązki dyrektora

w roku szkolnym 2018/2019

Mariola Chwałek

 

„Każda miłość musi być próbowana i doświadczana. Ale gdy wytrwa, doczeka się nagrody – zwycięskiej radości. Każda miłość prawdziwa musi mieć swój Wielki Piątek… Jeśli więc miłujemy naprawdę, trwajmy wiernie tak, jak trwała na Kalwarii Maryja z niewiastami i ufajmy. Skończy się Wielki Piątek, przyjdzie Wielka Sobota i triumf Wielkiej Niedzieli!” 

Kardynał Stefan Wyszyński

(Warszawa, 28 marca 1965r.)