Galeria rok szkolny 2018/2019

4 czerwca br. ostatni raz już w naszej szkole odbyło się uroczyste Święto Szkoły. W związku z tą uroczystością odbyła się uroczysta Msza Św., a następnie montaż słowno-muzyczny wykonany przez uczniów naszego gimnazjum.  Uczniowie mówili o Prymasie, nawiązywali do jego myśli, dekalogu, mówili iż są dumni, że mamy wielkiego Patrona, który uczy nas postawy umiłowania Boga, ludzi i ojczyzny. Na koniec spotkania została wyświetlona prezentacja przestawiająca historię powstania i funkcjonowania naszej szkoły, którą zarówno uczniowie, jak i zaproszeni goście z łezką w oku oglądali. Tradycją też jest, że w tym dniu zostają wyróżnieni najlepsi uczniowie. W ostatnim roku funkcjonowania szkoły są to: Magdalena Szkotak, Szymon Gryz, Katarzyna Baliga, Martyna Morawiec, Klaudia Kogut i Bartosz Brzychczy. Na koniec były również przemówienia i podziękowania, w tym dla pań przygotowujących przedstawienie, jak i  dla p. Barbary Wójcik - długoletniej dyrektor naszej szkoły.

Kończąc gimnazjum i funkcjonowanie naszej szkoły chcemy ostatni raz wspomnieć patrona:

Ty nas uczyłeś prawdy o Polsce
Płomień nadziei w sercach wskrzesiłeś.
Pragnąłeś szczęścia swego narodu
Za wolność jego modły wznosiłeś.