Galeria rok szkolny 2018/2019

Tanecznym krokiem żegnają się ze szkołą uczniowie Gimnazjum im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Oleśnie. W sobotni wieczór bawili się na balu gimnazjalisty. Widać było, że humor dopisywał wszystkim. Każdy uczeń chętnie pozował do zdjęcia i chciał mieć pamiątkę, na której znajdą się wszyscy koledzy z klasy. Nie da się ukryć, że wszyscy zachwycali swoimi kreacjami, a dziewczyny miały piękne makijaże i fryzury. W końcu w ich życiu to pierwsza taka impreza, w której grają główną rolę. Kolejna okazja trafi się dopiero za kilka lat przy okazji studniówki. Zanim wszyscy rzucili się w wir zabawy, najpierw zjedli pyszny obiad. Dłużej nie zamierzali czekać i parkiet wypełnił się młodzieżą. Nie wszystkie szkoły organizują taką imprezę, ale widać było, że w tym przypadku była to dobra decyzja.