Szkoła
Nasi uczniowie pilnie się uczą
Po nauce odpoczywają na szkolnych wycieczkach

Szkolny Konkurs Recytatorski –

pod hasłem: „Spotkanie z poezją patriotyczną”

W dniu 30 kwietnia br. w naszej Bibliotece Szkolnej odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski pod hasłem „Spotkanie z poezją patriotyczną”. Uczniowie pod opieką nauczycieli polonistów przygotowali niezwykle piękne wiersze o ojczyźnie upamiętniające 100 lat odzyskania Niepodległości przez Polskę. Recytatorzy, którzy zajęli pierwsze miejsca reprezentowali naszą szkołę 8 maja w XXIV Gminnym Konkursie Recytatorskim w Gminnej Bibliotece Publicznej, gdzie również zajęli miejsca na podium:

Magdalena Szkotak - I miejsce;

Julia Ciepiela- II miejsce

 Weronika Machacz -III miejsce oraz Nagroda Publiczności;

Szymon Gryz - udział w konkursie.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Galeria

Licznik wizyt

274216
DzisiajDzisiaj46
TydzieńTydzień87
MiesiącMiesiąc794
Gości 56

Login Form

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa