Szkoła
Nasi uczniowie pilnie się uczą
Po nauce odpoczywają na szkolnych wycieczkach

Dnia 12 maja br., w Ostrowi Mazowieckiej odbyły się IV Mistrzostwa Polski Cheerleaders, których organizatorem był Polski Związek Sportowy Cheerleadingu. Były to jednocześnie eliminacje do Mistrzostw Europy. Duże sukcesy odnotowuje tam tarnowskie SHIVA DANCE STUDIO, gdzie od kilku lat trenuje uczennica klasy IIa naszego gimnazjum - Magdalena Szkotak. Zawody rozpoczęła przysięga sędziów, a następnie uczestników dotycząca przestrzegania reguł rywalizacji w duchu fair play oraz odegrano hymn państwowy. Mistrzostwa zakończyły się paradą sportowców (ponad pół tysiąca zawodniczek i zawodników), a następnie ogłoszono werdykt jury.

Grupy, do których należy Magda zajęły:

grupa freestyle pom - I miejsce, tytuł Mistrzyń Polski oraz nominacja do Mistrzostw Europy w Helsinkach,

duet jazz - I miejsce, tytuł Mistrzyń Polski oraz nominacja do Mistrzostw Europy Duetów w Amsterdamie

grupa jazz - II miejsce,  tytuł V-ce Mistrzyń Polski

Magdzie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Galeria

Licznik wizyt

274216
DzisiajDzisiaj46
TydzieńTydzień87
MiesiącMiesiąc794
Gości 42

Login Form

Zintegrowana Polityka Bezpieczeństwa